Flaska/lampfot, Rörstrand TH.Winborg & co. Kungl. Hofleverantör, keramik, tidigt 1900-tal, höjd ca 20cm, krackelyr och missfärgningar, propp saknas Skickas med postpaket.
Auktnr | SE8.20240411.A41942 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 250 kr |
Stänger | 2024-04-11 12:00:30 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 299 kr |
11/4 12:00 | ABV1866 | 250 kr |